Izvor: MozzartSport.com, 22.Okt.2021, 22:21

Šumudika oživeo Malatju: Altaj je nova žrtva

Rumunski trener i na drugom meču u novoj sredini upisao pobedu (2:1)

Marijuš Šumudika pobedom na gostovanju Adani (2:0) ukrasio je debi na klupi malatje i prekinuo niz od pet poraza, a u istom ritmu nastavio je i na drugom koraku, savladavši na domaćem terenu Altaj u susretu 10. kola.

Malatja je odbranu gostiju probila u 57. minutu golom Bendžamina Teteha, a vođstvo domaćina 11 minuta kasnije udvostručio je Adem Bujuk iz penala koji je napravio >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << Čejhun Gulselman.

Dva gola prednosti trasirala su put Malatje do dragocenih bodova, a neizvesnost u završnici utakmice vratio je Dauda Bamba iz jedanaesterca u 84. minutu. Iako je napadač Altaja probudio nadu gostiju, njegov gol ispostavio se samo kao počasni, te je domaćin četvrtom pobedom u sezoni napravio novi iskorak u begu od opasne zone.

TURSKA 1 – 10. KOLO