Suma o proslavi gola: Nisam nikog provocirao

Izvor: B92, 23.Sep.2019, 08:24   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Suma o proslavi gola: Nisam nikog provocirao

Suma je u 83. minutu sa 18 metara poslao šut pod pred prečku Milana Borjana, čime je prelomio večiti derbi u korist Partizana.

Vezni fudbaler Partizana Sejduba Suma i strelac prvog gola u pobedi protiv Crvene zvezde 2:0, rekao je da je njegov pogodak odraz njegove forme i da proslavom tog gola nije provocirao protivničke navijače na severnoj tribini.

"To je stvar forme. Svi to znamo. >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Od prošle sezone radim na poboljšanju. Ova sezona biće potpuno druga priča. Ovo je bila baš bitna utakmica, a bitne utakmice se dobijaju koncentracijom. Bili smo koncentrisaniji, znao sam šta treba da uradim još dok sam bio na klupi. Eto, završilo se kako sam zamislio. Radujem se zbog celog tima, znam gde treba da se poboljšam i trenutno sam baš srećan", rekao je Suma novinarima posle meča.

Novinari su Sumu pitali o proslavi gola, da li je time želeo da isprovocirao navijače Zvezde.

"Nisam provocirao nikoga. Proslavljao sam svoj gol, što mislim da je potpuno normalno. Derbi je, kada daš gol sigurno nećes stajati i ne raditi ništa, zar ne? Postigao sam gol na strani terena gde su bili njihovi navijači. Šta je trebalo, da trčim sto metara do druge strane terena kako bi slavio sa svojim navijačima? Ne, mislim da nije bilo bilo kakve provokacije".

Suma je zahvalio i bivšem sportskom direktoru Partizana Ivici Ilievu što ga je doveo u klub.



"Hteo bih da se zahvalim Ilievu što me je doveo u Partizan. On je pre dve godine video nešto u meni i verovao je da mogu da uspem u Beogradu, pa je sada na meni da mu se odužim za to poverenje, kako zbog njega tako i zbog kluba",
zaključio je 28-godišnji fudbaler.
Pogledaj vesti o: Partizan

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.