Izvor: Sportal.rs, 22.Nov.2013, 16:20 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Šuker: Hrvatska će igrati sa Kosovom u Prištini!
Predsednik Fudbalskog saveza Hrvatske (HNS) Davor Šuker izjavio je za Dnevni Avaz da će nacionalni tim "šahovničara" igrati prijateljsku utakmicu sa Kosovom u Prištini! Podsetimo, nedavno je predsednik nepriznatog FS Kosova Fadilj Vokri izrazio želju da reprezentacija odigra utakmicu sa Hrvatskom.
Pogledaj vesti o: Autonomna pokrajina Kosovo i Metohija
Povezane vesti
Hrvatska će igrati s Kosovom ako FIFA odobri
Izvor: Beta, 22.Nov.2013
SARAJEVO, 22. novembra 2013. (Beta) - Predsednik Fudbalskog saveza Hrvatske Davor Šuker najavio je petak da će reprezentacija igrati utkamicu sa reprezentacijom Kosova u Prištini, ako to odobri Svetska fudbalska federacija (FIFA).
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportal.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportal.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.






