Sud dozvolio Brenu da ide na pripreme sa Bajernom

Izvor: Blic, 23.Dec.2011, 19:20   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Sud dozvolio Brenu da ide na pripreme sa Bajernom

Sud u Minhenu dozvolio je igraču Bajerna Brenu da putuje sa ekipom na pripreme u Katar, iako mu je prvobitno bilo zabranjeno da napušta Nemačku zbog procesa koji je u toku.

Breno je u septembru priveden, pa pušten uz kauciju zbog sumnje da je namerno izazvao požar u svojoj kući kako bi uzeo novac od osiguranja.

"Ova odluka će mnogo pomoći Brenu. Mislim da je u ovom trenutku najvažnije da on bude sa ekipom", rekao je trener Bavaraca Jup Hajnkes nemačkim medijima.

Bajern će na pripreme u Katar doputovati 2. januara i ostaće sedam dana.

Brazilac Breno nije igrao u prvom delu sezone u kojoj je Bajern osvojio titulu jesenjeg prvaka.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.