Stuani pogodio za trijumf Espanjola nad Granadom

Izvor: Blic, 14.Dec.2014, 15:28   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Espanjola savladali su u Barseloni ekipu Granade sa 2:1 (1:0) u utakmici 15. kola prvenstva Španije.

Najzaslužniji za četvrti trijumf Espanjola ove sezone bio je urugvajski napadač Kristijan Stuani, koji je u 90. minutu savladao golmana gostiju.

Domaćin je poveo golom Saiseda u 34. minutu, a izjednačnje Granadi doneo je El Arabi pola sata pre završetka meča.

Gosti nisu uspeli da izvuku bod, a u poslednjih desetak minuta imali su igrača manje, >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << pošto je Huan Karlos isključen zbog drugog žutog kartona.

Nakon ove pobede tim iz Barselone izjednačio se na 11. mestu na tebeli sa Rajom Valjekanom, koji takođe ima 17 bodova.