Stojković: Ostvario sam životnu želju da budem kapiten Zvezde

Izvor: B92, 19.Feb.2018, 10:24   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Stojković: Ostvario sam životnu želju da budem kapiten Zvezde

Fudbaler Crvene zvezde Filip Stojković izjavio je danas da je presrećan što je u pobedi protiv Javora (3:0) prvi put bio kapiten.

"Tokom celog perioda u omladinskoj školi Crvene zvezde nosio sam kapitensku traku, naučio sam koliku težnu sa sobom nosi zvanje kapitena u ovako velikom klubu. Zato nisam krio radost, ostvarila mi se životna želja što sam bio kapiten Zvezde. Sada želim da osvojim titulu sa u crveno-belom dresu i mogu sebe da smatram presrećnom >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << osobom", rekao je Stojković za klupski sajt.

On se osvrnuo i na revanš meč šesnaestine finala Lige Evrope protiv CSKA u Moskvi.

"Ima vremena do meča, imamo još dva dana da se pripremamo. Bio bih presrećan da prodjemo dalje, kao i svi navijači Crvene zvezde. Znamo za šta se borimo i to ćemo i pokazati na terenu, poručio je Stojković.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.