Stiven Kolker na pozajmici u Liverpulu

Izvor: UživoFudbal.com, 12.Jan.2016, 20:43   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Stiven Kolker na pozajmici u Liverpulu

Stiven Kolker – Najnovije pojačanje Liverpula

Kolker se danas pridružio „Crvenima“ do kraja sezone i već je registovan za sutrašnji meč sa Arsenalom na Enfildu.

Engleski defanzivac je stigao na pozajmicu iz Kvins Park Rendžersa pošto je vraćen u klub jer nije dobijao pravu minutažu u Sautemptonu, gde je takođe bio na pozajmici od početka sezone. Liverpul kuburi s povredama, posebno u zadnjoj liniji, pa je Jirgen Klop morao brzo >> Pročitaj celu vest na sajtu UživoFudbal.com << da reaguje i doda igrača koji ima iskustvo igranja u Premijer Ligi. Podsetimo, Liverpul  je bez Lovrena, Škrtela i Sakoa, te je nemački stručnjak vratio u klub mladog Portugalca Tijaga Ilorija, koji nije dobio pravu šansu u Aston Vili.

Stiven Kolker (24) je dete Totenhema i predviđana mu je velika budućnost u engleskom fudbalu. Prešao je u Kardif za nešto više od 10 miliona evra 2013 godine asamo godinu dana kasnije prelayi u redove KPR-a, s kojim ima ugovor do 2018. Visok 191cm, Kolker ce definitivno pojačati odbranu Liverpula i predstavljati opasnost iz prekida. Klop će najverovatnije uvrstiti Kolkera u tim za bitan meč sa Arsenalom sutra uveče, a ovaj igrač će biti preko potreban klubu u predstojećem gustom rasporedu. Centralni defanzivac je odigrao 120 utakmica u Premijer Ligi i postigao 8 golova.

Nastavak na UživoFudbal.com...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta UživoFudbal.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta UživoFudbal.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.