Stekelenburg: Ako me pozovu, idem u Arsenal

Izvor: Blic, 28.Mar.2011, 12:35   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Stekelenburg: Ako me pozovu, idem u Arsenal

Juventus i Arsenal se bore za potpis Martena Stekelenburga, ali golman Ajaksa nema dilemu i želi da zaigra u Premijer ligi.

Arsen Venger dugo traži stabilno rešenje za gol, a činjenica da je morao da zove penzionera Jensa Lemana je naterala upravu da konačno doda gas i bude konkretna u pregovorima.

Očigledno su rezultati brzo stigli, jer je uprkos nameri Juventusa da proda Bufona i dovede Stekelenburga, posao praktično završen.

"Ako zvanična ponuda >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << Arsenala stigne, napuštam Ajaks", rekao je Stekelenburg.

Povezane vesti: Venger spremio 12 miliona evra za Sulejmanija I Bajern stao u red za Nevena Subotića Urbi Emanuelson blizu selidbe u Nemačku Na pomolu trampa Melo - Kliši Arsenal favorit za potpis Kristijana Eriksena

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.