Stefan Pot u reprezentaciji umesto Jovića

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 18.Jul.2015, 11:11   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Stefan Pot u reprezentaciji umesto Jovića

Košarkaški reprezentativac Srbije Stefan Jović propustiće Evropsko prvenstvo zbog povrede leđa, rekao je danas selektor Saša Đorđević. "Ovo je veliki hendikep za nas, svaki igrač je za nas zlata vredan, a Jović je bio dobra karika ove ekipe. Nažalost, nije tu", rekao je Đorđević novinarima u Beogradu.

Umesto plejmejkera Crvene zvezde pozvan je član univerzitetske selekcije Stefan >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << Pot.

"Pot je priključen da nam pomogne na poziciji plejmejkera i da pokaže zašto je pozvan", naveo je Đorđević.

Prema njegovim rečima, postojala je nada do poslednjeg trenutka da će Jović igrati.

"Koga nema, bez njega se mora. Nadali smo se da će terapijama i mirovanjem uspeti da reši svoj problem, ali i dalje nažalost ima problema sa leđima i apsolutno mu je potrebno mirovanje", kazao je Đorđević.

Selektor je istakao da se nada da više neće biti povreda.

"Sezone su jako zahtevne, ritam utakmica i kalendar se diže na neverovatno zahtevan nivo prema igračima i oni imaju određene probleme. Jović je prvi, nadam se i poslednji", rekao je Đorđević.

Evropsko prvenstvo će se održati od 5. do 20. septembra u Nemačkoj, Francuskoj, Letoniji i Hrvatskoj.
Pogledaj vesti o: Košarka,   Saša Đorđević

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.