Izvor: MozzartSport.com, 28.Apr.2015, 11:54 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Stankovićev rastanak sa Zebrama? Mančini zove u Inter!
Proslavljeni srpski fudbalera mogao bi da trenersku karijeru nastavi u klubu u kojem je okončao igračku
Bilo je lepo sa Andreom Stramačonijem u Udinezeu, ali plavo-crne boje Intera mnogo su primamljivije. Tamo je Dejan Stanković imao najveće uspehe, tamo je završio igračku karijeru. I tamo bi mogao da se vrati na kraju ove sezone!
Italijanski mediji naime pišu da će se bivši prvotimac Neroazura vratiti na stadion Đuzepe Meaca. Ovaj put u ulozi >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << prvog pomoćnika Roberta Mančinija. Zaduženja bi mu bila da predstavlja sponu između stručnog štaba i svlačionice čiji je do nedavno bio član. Pritom naravno i da se uči trenerskom zanatu kod čoveka koji je oblikovao i Sinišu Mihajlovića, sada šefa struke Sampdorije.
Nagoveštaj takvog transfera mediji sa "čizme" pronalaze u isticanju Stankovićevog ugovora sa Udinezeom i činjenicom da pregovori sa porodicom Poco o produžetku saradnje još nisu ni počeli. U Milanu ga čeka mesto. U Interu su dobro zapamtili koliko je Stanković dao klubu.
(FOTO: Star Sport)
Nastavak na MozzartSport.com...














