Stankovićev naslednik dao dva gola Napoliju

Izvor: B92, 09.Feb.2023, 22:09

Stankovićev naslednik dao dva gola Napoliju

Aleksandar Stanković, sin Dejana Stankovića, igra za mladi tim Intera i stigao je do svojih prvih golova ove sezone i to dva protiv Napolija (4:0).

Talentovani zadnji vezni čeka svoju budućnost u prvom timu "nerazura" i u reprezentaciji Srbije.

Pokazao je da ima razoran šut poput oca, ali bolju skok igru od ćaleta. Mlađi Stanković je tresao mrežu u 17. i 22. minutu.

Stanković je ove sezone standardan kod trenera Kristijana Kivua, a sledeće godine >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << bi mogao da ode negde na pozajmicu da igra seniorski fudbal.

Inter se popeo na 11. mesto na tabeli Primavere, dok je Napoli na 16. poziciji.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.