Stanković sa Udinezeom rastužio Lacio, Đorđević nikako do prvenca (VIDEO)

Izvor: MozzartSport.com, 25.Sep.2014, 22:49   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Rimljani doživeli i treći poraz...

Dejan Stanković vratio se na Olimpiko kao pomoćni trener Udinezea i rastužio Lacio na zatvaranju 4. kola Serije A – 1:0. Zebre su vezale drugu pobedu i skočile na treću poziciju iza Juventusa i Rome, Rimljani su doživeli treći poraz, a srpski reprezentativac Filip Đorđević, koji je ušao u drugom poluvremenu, nikako da postigne prvenac.

Gosti su poveli preko Tirea u 36. minutu, a onda su se skocentrisali >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << na odbranu i uspeli da odole. Domaćin je imao posed lopte skoro 70 odsto, više od 25 centaršuteva ka Kloseu i Đorđeviću, ali sve je pokupila odbrana sa Udina ili golman Karnezis.

Dušan Basta, zbog povrede šake, pratio je meč sa tribina stadiona Olimpiko, dok je s druge strane golman Željko Brkić sedeo na klupi Udinezea.