Šta kaže selektor orlova pred četvrtfinalni duel EP

Izvor: Vesti-online.com, 04.Feb.2018, 11:08   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Šta kaže selektor "orlova" pred četvrtfinalni duel EP

Selektor futsal reprezentacije Srbije Goran Ivančić izjavio je da je plasman u četvrtfinale šampionata Evrope zaslužen i najavio težak duel protiv Kazahstana.

Srbija je među osam najboljih prošla posle pobede Slovenije protiv Italije 2:1 u dramatičnom meču, a nakon dva remija u grupi, sa Slovenijom 2:2 i Italijom 1:1.

- Veoma nervozna i napeta utakmica, Italijani su bili mnogo slabiji nego što smo očekivali, a Slovenci su u drugom poluvremenu pokazali da su >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << ozbiljan tim. Srećni smo što smo zasluženo u četvrtfinalu gde nam je mesto, a očekuje nas sada veoma težak meč sa Kazahstanom. Biće to taktički i fizički veoma zahtevna utakmica - rekao je Ivančić za sajt FSS.

Srpski reprezentativac Dragan Tomić, strelac i protiv Slovenije i protiv Italije, najavio je veliku borbu u četvrtfinalu i revanš Kazahstancima za poraz pre dve godine u Beogradu 5:2 u borbi za bronzu.

Utakmica između Srbije i Kazahstana igra se u ponedeljak od 18 sati.

Nastavak na Vesti-online.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.