Srpski štoper kao da je napadač, odlučio meč sa Jankovićevim Standardom (VIDEO)

Izvor: Telegraf.rs, 19.Feb.2017, 21:55   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Srpski štoper kao da je napadač, odlučio meč sa Jankovićevim Standardom (VIDEO)

Čuveni Standard iz Liježa je pod vođstvom trenera Aleksandra Jankovića nastavio sa kritičnim partijama i sve je dalje od plej-ofa belgijskog šampionata.

Gent je golom Stefana Mitrovića osvojio bod na vrućem terenu i posle 1:1 ostao na 4 boda više od Standarda.

Povremeni srpski reprezentativac je pogodio u 51. minutu, snašao se na nekoliko metara od gola protivnika kao da je napadač sa iskustvom. Burno je proslavio treći gol u šampionatu.

Uostalom pogledajte >> Pročitaj celu vest na sajtu Telegraf.rs << oba gola u rezimeu malo derbija belgijskog fudbala.



(Telegraf.rs)

Nastavak na Telegraf.rs...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Telegraf.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Telegraf.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.