Izvor: Studio B, 04.Apr.2014, 23:29 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Srpski rukometaši bolji od Slovačke
Rukometna reprezentacija Srbije pobedila je u Zrenjaninu selekciju Slovačke sa 28:20 (10:11), u utakmici koja je igrana u okviru EHF nedelje.
Najefikasniji u srpskom timu bio je kapiten Momir Ilić sa sedam golova, Rastko Stojković postigao je šest, a Nemanja Ilić i Nemanja Zelenović po tri.
Slovačku su predvodili Patrik Hruščak i Karol Zehmester sa po četiri pogotka.
Srbija i Slovačka će se ponovo sastati sutra u 18.00 u Smederevu.
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti
Rukometaši savladali Slovačku
Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 05.Apr.2014, 22:00
Rukometna reprezentacija Srbije pobedila je danas u Smederevu u prijateljskoj utakmici Slovačku sa 34:21 (14:9).
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Studio B. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Studio B. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.









