Srpski duel u Veroni pripao Radovanoviću, Kjevo do pobede u 93. minutu

Izvor: Blic, 23.Nov.2013, 20:04   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Igrači Verone, na čijoj je klupi ostao Boško Janković, su najprijatnije iznenađenje ove sezone, ali su podbacili u gradskom derbiju u kom nisu uputili šut u protivnički okvir gola.

Ni Kjevo se nije preterano istakao u napadu, ali je slavio protiv ljutog rivala kada se činilo da će podeliti plen, pošto je >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << Lazarević pretekao poslednji zvižduk sudije i u 93. minutu doneo veliku radost "letećim magarcima".

Ceo meč u veznom redu pobednika odigrao je srpski reprezentativac Ivan Radovanović.