Srbi aktivni – asistencija, frka i pobeda

Izvor: B92, 12.Mar.2023, 15:30

Fudbaleri Torina savladali su kao gosti Leće rezultatom 2:0, u okviru 26. kola Serije A.

"Bikovi" su oba pogotka postigli u roku od tri minuta, a asistent kod drugog bio je Nemanja Radonjić.

Torino je do vođstva stigao u 20. minutu preko Stefana Singa, koji je pogodio na asistenciju Alekseja Mirančuka.

Radonjić je svoju brzinu pokazao u 23. minutu, kada je proleteo po levoj strani, dodao Antonija Sanabriju, koji je duplirao prednost.

Sredino >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << prvog dela, došlo je do velike gužve, u kojoj su učestvovali i srpski igrači, Ivan Ilić i Vanja Milinković-Savić.

Najgore su prošli treneri oba tima, Baroni i Jurić, koji su isključeni sa utakmice.

Leće je u nastavku imao više od igre, nekoliko prilika, ali promene rezultat nije bilo.

Torino je sedmi na tabeli sa 37 bodova, dok je Leće 15. sa 27 poena.