Sprema se dokumentarac o poslednjoj Kobijevo sezoni

Izvor: B92, 24.Apr.2020, 22:44

Sprema se dokumentarac o poslednjoj Kobijevo sezoni

Poslednja sezona Kobija Brajanta mogla bi da se pojavi u vidu dokumentarnog filma, prenosi ESPN.

Kobi Brajant je draftovan sa 13. pozicije 1996. godine od strane Šarlot Hornetsa koji su ga tada trejdovali u Los Anđeles Lejkerse.

Kobi je narednih 20 godina proveo u Lejkersima, a tokom poslednje sezone je imao i oproštajnu turneju koja je završena sa 60 ubačenih poena Juti, najviše ikada na oproštajnom meču.

Kobi je karijeru završio rečima: "Mamba, >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << out".

ESPN nam prenosi da su tu poslednju sezonu snimale i Kobijeve kamere, a kamermani su imali neograničen pristup svlačionici, treninzima i utakmicama i po svemu sudeći gledaćemo nešto poput dokumenatrca "Last Dance" o Majklu Džordanu.

Plan je bio da se dokumentarac izbaci u narednih nekoliko godina, ali s obzirom na pogibiju slavnog košarkaša u januaru ove godine, sve je ostalo "u magli".

Nastavak na B92...



Povezane vesti

Sprema se dokumentarac o posljednjoj Kobijevoj sezoni

Izvor: Nezavisne Novine, 24.Apr.2020

Posljednja sezona Kobija Brajanta mogla bi da se pojavi u vidu dokumentarnog filma, prenosi ESPN.

Nastavak na Nezavisne Novine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.