Sparsi nadigrali Majami (VIDEO)

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 20.Jan.2020, 10:14   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Košarkaši San Antonio sparsa savladali su na svom parketu ekipu Majami hita sa 107:102.

Veoma zanimljiv meč odigrali su Sparsi i Hit u "Ej-Ti-En-Ti areni", a pitanje pobednika bilo je rešeno u poslednjem minutu meča.

Obe ekipe u meč su ušle napadački raspoložene, pa je Majami upisao 31 poen u prvoj, a San Antonio 32 poena u drugoj četvrtini.

Sparsi su u drugoj deonici stekli osetniju prednost, ali se u naredne dve četvrtine Majami vraćao rezultatski >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << u meč.

Poslednja četvrtina donela je rezultatsku klackalicu, a ključan momenat odvio se u poslednjem minutu meča.

Sparsi su imali pet poena prednosti, a lider Majamija Džimi Batler pogodio je pod faulom, ali se činilo da je taj faul napravljen na zemlji, a ne pri šutu.

Trener Sparsa Greg Popovič nije želeo da zatraži čelendž, ali je na nagovor pomoćnice Beki Hemond to uradio, nakon čega je ustanovljeno da se poeni Batlera neće priznati.

Do kraja susreta San Antonio je odbranio prednost i upisao pobedu nad Majamijem.

Oldridž i Derozan predvodili su strelce domaće ekipe sa 21 i 20 poena, Mils je dodao 18.

U redovima gostiju istakli su se Adebajo sa 21, Dragić sa 19 i Nan sa 18 poena.

Tim iz Teksasa upisao je 18. pobedu u 41 odigranoj utakmici i deveti je na Zapadu, dok je Majami sa skorom od 29-13 drugi na tabeli Istočne konferencije.

U drugom sinoćnom meču Denver je poražen na svom terenu od Indijane sa 107:115.

12. Nju Orleans pelikans 16-27

13. Minesota timbervulvs 15-27

14. Sakramento kings 15-27

15. Golden stejt voriors 10-34

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.