Spaleti kritikuje Džeka i pored golova

Izvor: B92, 15.Okt.2016, 19:57   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Spaleti kritikuje Džeka i pored golova

Trener Rome Lučano Spaleti kritikovao je Edina Džeka i pored toga što je doneo pobedu svom timu protiv Napolija.

Bosanskohercegovački reprezentativac postigao je dva gola na San Paolu, a „Vučica“ je na kraju slavila sa 3:1.

Džeko je sa sedam golova postao prvi strelac Serije A, ali Spaleti i pored toga smatra da napadač Rome mora da poboljša neke segmente igre.

„Po mom mišljenju, Džeko pred golom treba da bude još nemilosrdniji i odlučniji, >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << jer je imao još tri ili četiri odlične prilike za pogodak. Uvek kažem da je potrebno odigrati kompletnu utakmicu. Gol je dobar, ali šta radiš oreistalih 85 minuta? Potrebno je doprineti duelima, kontaktima, blokovima... Napadači moraju da pomažu po celom terenu“, rekao je Spaleti.

„Ovi golovi su važni za mene. Mislim da sam protiv Intera igrao bolje, ali ovo su moji prvi golovi u gostima ove sezone“, rekao je Džeko.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.