Šou u Andaluziji, Bilbao prokockao veliku prednost (video)

Izvor: Sportske.net, 23.Sep.2017, 21:10   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Goleada i podela bodova na Rosaledi.

Fudbaleri Malage i Atletik Bilbaoa remizirali su rezultatom 3:3 (1:1) u šestom kolu Lige Primere.

Bilbao je poveo već u četvrtom minutu golom Adurisa iz penala, ali je Rolan u 35. izjednačio na 1:1.

U drugom poluvremenu, na scenu je stupio Injaki Vilijams koji je pogodio u 51. i 70. minutu, ali su Baskijci uspeli da prokockaju i ovu prednost u finišu.

U 81. minutu Bajse je pogodio za 2:3, da bi Rolan u 84. >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << svojim drugim golom postavio konačnih 3:3.

Zanimljivo srpski fudbaler Zdravko Kuzmanović je bio asistent kod prvog gola, a potom je zaradio drugi žuti karton i isključenje u 52. minutu.

Malaga je tako došla do prvog boda ove sezone, dok je Bilbao ostao u sredini tabele sa osam bodova.