Šok u Berlinu, ubedljiv poraz Borusije!

Izvor: Sportske.net, 31.Avg.2019, 20:44   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Novajlija iznenadio jednog od glavnih favorita za titulu u Nemačkoj.

Veliko iznenađenje u trećem kolu nemačke Bundeslige, novajlija u elitnom rangu Union Bernli slavio je na svom terenu protiv Borusije Dortmund sa 3:1 (1:1).

Poveli su u 22. minutu domaći, strlac je bio Bulter.

Ipak, samo tri minuta kasnije, Pako Alkaser postiže novi pogodak, "Milioneri" su poravnali.

Svi su se zapitali da li će Union Berlin doživeti sudbinu Augsburga, >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << koji je u minulom kolu poveo protiv Borusije i onda doživeo težak poraz.

Ipak, domaćin se nije dao.

Nakon pet minuta igre u nastavku, Bulter postiže drugi pogodak na utakmici, novo vođstvo Union Berlina.

Novi šok za goste usledio je 25 minuta kasnije, kada je mrežu Burkija zatresao Anderson, 3:1 za ekipu iz prestonice.

Favorizovani gosti su imali inicijativu i u nastavku, ali nisu stvorili ozbiljniju priliku pred golom rivala, pobeda Union Berlina prva u Bundesligi.