Sloboda Sevojno izgubila od moskovskog Dinama

Izvor: Studio B, 16.Feb.2011, 10:52   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri ekipe Sloboda Sevojno izgubili su danas u pripremnoj utakmici na Kipru od moskovskog Dinama sa 3:2.

Srpska ekipa povela je golom Ježija Polačeka u 2. minutu, a izjednačio je Fjodor Smolov u 23. minutu. Preokret Moskovljanima doneo je Kevin Kuranji dva minuta pre kraja prvog poluvremena.

Marko Pavićević je u 52. minutu postigao izjednačujući gol za Slobodu Sevojno, ali je pobedu Dinamu, svojim drugim pogotkom na utakmici, doneo Smolov u 54. minutu.

Prolećni deo Super lige Srbije počinje 27. februara, a Sloboda Sevojno dočekuje kulski Hajduk.

Nastavak na Studio B...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Studio B. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Studio B. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.