Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 24.Sep.2019, 11:28 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Skola bira između Reala, Olimpije i Boke
Argentinski veteran Luis Skola na stolu ima ponude Real Madrida, milanske Olimpije i Boke Juniors, potvrdio je njegov agent Klaudio Viljanueva.
Iza 39-godišnjeg košarkaša je sjajno Svetsko prvenstvo u Kini, vodio je Argentinu do finala i zavredeo pažnju velikih klubova posle odlaska iz kineskog Šangaja.
"Pričao sam sa Realom, evroligaškim timom iz Italije, kao i sa Bokom. Luis hoće da igra u zemlji, ali je komplikovana ekonomska situacija. Isključivo će biti >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << njegova odluka o nastavku karijere", rekao je Viljanueva za argentinski radio "Reloj de 24", a prenosi Jurohups.
Skola je pre 12 godina igrao poslednji put Evroligu u dresu tadašnje Taukeramike iz Vitorije, a potom sa uspehom bio u NBA ligi u Hjustonu, Finiksu, Indijani, Torontu i Bruklinu.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...





