Silan Menhengladbah, remi Frajburga i Verdera

Izvor: RTS, 26.Nov.2018, 00:03   (ažurirano 02.Apr.2020.)

U okviru 12. kola Bundeslige, fudbaleri Borusije iz Menhengladbaha savladali su Hanover sa 4:1, dok su Frajburg i Verder odigrali nerešeno 1:1.
Hanover je u Menhengladbahu savršeno otvorio meč - poveli su gosti već u prvom minutu, golom Bobija Vuda.

Ipak, to nikako nije poljuljalo samopouzdanje, koji su do kraja meča došli do ubedljive pobede.
Azar je doneo izjednačenje u sedmom minutu, >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << a za vođstvo je pogodio Lang, minut pre odlaska na odmor.
Štindl je u 58. minutu povisio na 3:1, dok je konačan rezultat postavio Zakarija u 77. minutu.
Borusija iz Menhengladbaha je druga na tabeli Bundeslige sa 26 bodova (četiri manje od Borusije iz Dortmunda), dok je Hanover 16, sa svega devet bodova.
U drugom današnjem meču, Frajburg je dočekao Verde.
Domaći su poveli preko Voldšmita, koji je sigurno izveo jedanaesterac u 42. minutu meča.
Bod gostima doneo je Augustinson u drugom minutu nadoknade meča.
Verder je sedmi sa 18 bodova, dok je Frajburg 11, sa 14.