Izvor: RTS, 20.Jan.2021, 00:19

Sevilja slavila u Baskiji, Alaves promašio penal za bod

Fudbaleri Sevilje savladali su ekipu Deportivo Alavesa sa 2:1 u meču 19. kola La Lige.
Gosti su znatno bolje ušli u meč i materijalizovali prvu šansu.

En Nesiri, koji igra sjajno ove sezone, postigao je gol za Sevilju već u trećem minutu susreta.
Ipak, Deportivo odgovara u 12. minutu, golom Mendeza.
Sevilja uspeva do kraja prvog poluvremena da povrati prednost, a ovoga puta je strelac bio Suso u 30. minutu.
Uprkos uzbuđenjima >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << pred oba gola, dugo nije bilo promene rezultata, da bi u poslednjih desetak minuta bilo veoma dramatično.
Sevilji je zbog igranja rukom poništen gol u 83. minutu, a Alaves ima za čim da žali, pošto je njihov fudbaler Hoselu u 90. minutu promašio jedanaesterac.