Serija A - Suso sa klupe za Piolijev prvenac! (video)

Izvor: Sportske.net, 31.Okt.2019, 23:57   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Milanezi slavili na "San Siru".

"Rosoneri" stigli do četvrtog trijumfa u Kalču, SPAL sa Tomovićem do sedmog poraza (1:0).

Domaćin na "San Siru" je kontrolisao utakmicu većinu vremena, međutim Piolijevi puleni nisu uspeli da krunišu svoju inicijativu u prvom poluvremenu.

Kastiljeho je posle desetak minuta sjajno šutirao, ali Španac pogađa prečku. Kod SPAL-a Petanja je oprobao šut, ali bez muke za Donarumu.

Posle pauze, Pioli povlači >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << par poteza, Kastiljeho izlazi posle 57. minuta igre kada ga menja Suso. Upravo je "džoker" sa klupe doneo prednost "rosonerima" posle samo šest minuta na terenu i to iz odlično izvedenog slobodnjaka.

Do kraja susreta su pokušali Flokari i Kurtić da priprete Milanovoj pobedi, ali je Donaruma u oba navrata bio oprezan.

Nenad Tomović je odigrao ceo meč za gostujući SPAL.