Serija A: Juventus na plus 17 u odnosu na Romu!

Izvor: Sportal.rs, 22.Mar.2015, 18:47   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Serija A: Juventus na "plus 17" u odnosu na Romu!

Fudbaleri Juventusa pobedili su na svom terenu Đenovu sa 1:0, u utakmici 28. kola italijanskog prvenstva i ostvarili treću uzastopnu pobedu.

Jedini gol u utakmici postigao je Karlos Tevez u 25. minutu posle solo prodora po desnoj strani. To je bio 16. prvenstveni gol argentinskog fudbalera, a 24. u svim takmičenjima ove sezone.

Crno-beli su mogli ubedljivije da pobede Đenovu, ali je Tevezu u 62. minutu golman Eugenijo Lamana odbranio penal.

Juventus je >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportal.rs << prvi na tabeli sa 67 bodova i ima 17 bodova više, ali i utakmicu više od drugoplasirane Rome, koja kasnije u nedelju igra na gostujućem terenu protiv Ćezene.

U drugoj utakmici Empoli je na svom terenu pobedio Sasuolo sa 3:1. Ostale utakmice 28. kola igraju se od 20.45.