Semenjuk četvrta u skoku sa motkom

Izvor: B92, 18.Avg.2005, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Semenjuk četvrta u skoku sa motkom



Atletičarka Srbije i Crne Gore Slavica Semenjuk osvojila je četvrto mesto u disciplini skok s motkom na Univerzijadi u Izmiru.

Ona je u finalu, iz drugog pokušaja, preskočila 4,15 metara. To je novi rekord Srbije i Crne Gore u toj disciplini.

Zlatnu medalju osvojila je Nemica Julija Huter sa skokom od 4,25. Druga je bila Nadin Ror iz Švajcarske sa 4,20, dok je, sa istim skokom, ali iz više pokušaja, treće mesto zauzela Grkinja Dimitra Emanuil.

Dobar nastup imala je i druga predstavnica SiCG na atletskom stadionu u Izmiru. Dragana Tomašević je, tek što se vratila sa SP gde je osvojila sedmo mesto, u disciplini bacanje diska plasirala u finale sa drugim rezultatom (60.15).

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.