Izvor: RTS, 01.Maj.2021, 00:06

Selta ne gubi nadu za Evropu, nadigrala Levante

Fudbaleri Selte savladali su Levante sa 2:0 u prvom meču 34. kola La Lige.
Selta je sa nova tri boda sakupila ukupno 44 i trenutno je na devetom mestu, sa pet bodova manje od Viljareala koji je na sedmom mestu, između njih je Granada sa 45 bodova. Levante je vezao i četvrti poraz i zauzima 12. poziciju na tabeli sa 38 bodova.

Posle prvog poluvremena u kome nije bilo golova, Selta je u nastavku posltigla oba gola. Domaćin je poveo u 51. minutu >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << strelac je bio Mendez. Konačan rezultat postavio je Solari u 74.
U narednom kolu Selta gostuje upravo kod direktnog konkurenta Viljareala, dok Levante gostuje kod Alavesa.