Izvor: Sportske.net, 28.Jun.2018, 13:49 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Sećate li se slogana sa nemačkog autobusa? (video)
Nemački reprezentativci potrudili su se da urade baš ono što je stajalo u sloganu koji je bio ispisan na njihovom autobusu.
Reprezentacija Nemačke eliminisana je u sredu sa Mundijala, pošto je u trećem kolu grupne faze doživela poraz u duelu sa Južnom Korejom.
"Panceri" su tako predali krunu osvojenu u Brazilu ali su u isto vreme ispisali istoriju jer su prvi put posle 80 godina završili takmičenje u grupi.
Kada pogledamo slogan za koji je nacija >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << glasala pre početka Mundijala, može se reći da su izabranici Joakima Leva ispunili misiju.
"Hajde da ispišemo istoriju zajedno", glasio je slogan nemačke reprezentacije na Mundijalu u Rusiji.
Nemci su svakako mislili na pisanje istorije koja podrazumeva odbranu titule prvaka sveta, ali je misija svakako ispunjena - "Panceri" su napravili istorijski loš rezultat.
"Let's write history together."
Germany's players are on their way home after their historic early #WorldCup exit. pic.twitter.com/8u2Js9SekW
— DW Sports (@dw_sports) 28. јун 2018.






