Šćepovićev Hetafe savladao Viljareal

Izvor: Blic, 29.Nov.2015, 15:01   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Uvodni meč nedeljnog programa Primere doneo je prekid loše serije fudbalera Hetafea koji su napravili iznenađenje i na svom terenu savladali Viljareal sa 2:0.

Igrači domaće ekipe ofanzivno su krenuli da pritiskaju odbranu gostiju od samog starta meča.

Angel Lafita je u 21. minutu doveo Hetafe u prednost. Nemoćno su delovali fudbaleri Viljareala na terenu, a kako su igrali govori podatak da na celom meču nisu uputili udarac u okvir gola protivnika.

Alvaro >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << Vaskez nakon samo šest minuta igre u drugom poluvremenu postavlja konačan rezultat.

U pobedničkoj ekipi Stefan Šćepović odigrao je ceo meča, dok je Antonio Rukavina odigrao poslednjih pola sata u redovima Viljareala.