
Izvor: B92, 11.Jan.2019, 18:40 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Sari: Bajern je neprofesionalan, nemaju poštovanja
Menadžer fudbalera Čelsija Mauricio Sari oštro je kritikovao nemačkog giganta Bajern iz Minhena.
Bajern se već neko vreme interesuje za talentovanog fudbalera Čelsija Hadson-Odoija i svoje interesovanje ne krije od javnosti.
Sportski direktor Bajerna Hasan Salihamidžić je nedavno rekao da je njegov tim veoma zainteresovan za 18-godišnjeg Engleza, a Sariju se ti komentari, kao i pristup Bajerna, nisu svideli.
"Mislim da je to sve neprofesionalno >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << od strane Bajerna, jer oni pričaju o fudbalu koji je pod ugovorom sa Čelsijem. Oni nemaju poštovanja prema našem klubu. Ne znam šta više da kažem, ne znam celu situaciju", istakao je Sari.
Hadson-Odoio je jedan od najtalentovanijih fudbalera Čelsija, ali i cele svoje generacije u reprezentaciji Engleske.
"Srećan sam zbog njega (Hadson-Odoija) jer napreduje, pogotovo na defanzivnom planu. Sada mora da radi na svom kretanju bez lopte, ali on svakako radi veoma naporno i srećan sam zbog njega. Voleo bih da ostane ovde", jasan je Sari.
Bajern je navodno već poslao ponudu za mladog "plavca" u visini od 40 miliona evra, ali ju je Čelsi odbio.