Sanino: Cilj je da Kjevo ostane u Seriji A

Izvor: Blic, 04.Jul.2013, 00:49   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Sanino: Cilj je da Kjevo ostane u Seriji A

Novi trener Kjeva Đuzepe Sanino rekao je da je isključivo fokusiran na to da klub iz Verone ostane u Seriji A.

Bivši trener Palerma i Sijene potpisao je dvogodišnji ugovor sa Kjevom i zvanično je predstavljen na klupi "letećih magaraca".

"Čast mi je što sam ovde. Dužina ugovora ne menja naš cilj. Kjevo mora jedino da misli o opstanku. Svi moraju da znaju da to možemo da uradimo samo borbom", rekao je Sanino koji zna na čemu će insistirati od svojih igrača.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << />
"Tražiću od tima da se žrtvuje, da pokaže želju da se bori i pre svega, da ništa ne uzima zdravo za gotovo", dodao je Sanino, a prenose italijanski mediji.

Najčitanije SADA:

Nastavak na Blic...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.