Sampdorija šokirala Milan

Izvor: NaDlanu.com, 27.Avg.2012, 00:08   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Sampdorija šokirala Milan

Vicešampion Italije iz prošle sezone, ekipa Milana, poražen je večeras na startu novog prvenstva Serije A od Sampdorije sa 0:1.

Strelac za goste, koji su se vratili iz druge lige, bio je Andrea Kosta udarcem glavom posle kornera u 59. minutu. Ceo meč za Sampdoriju odigrao je bivši fudbaler OFK Beograda Nenad Krstičić, koji je u 16. minutu dobio žuti karton. Milan je ovog leta pretrpeo velike promene u igračkom kadru, pošto su klub napustili neki od najboljih igrača iz prošle >> Pročitaj celu vest na sajtu NaDlanu.com << sezone – Zlatan Ibrahimović, Antonio Kasano i Tijago Silva, kao i veterani Klarens Sedorf, Filipo Inzagi, Alesandro Nesta, Mark van Bomel, Đenaro Gatuzo, Masimo Odo i Đanluka Zambrota. Sampdorija uprkos pobedi sada ima dva boda, pošto je ekipa iz Đenove prvenstvo počela sa minus jednim bodom zbog umešanosti u nameštanje utakmica ranijih godina. Beta

Nastavak na NaDlanu.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NaDlanu.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NaDlanu.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.