Samardžić i zebre nemoćne u Kolumbovom gradu

Izvor: B92, 24.Feb.2024, 23:43

Samardžić i "zebre" nemoćne u Kolumbovom gradu

Fudbaleri Đenoe vrlo sigurnom i ubedljivom pobedom savladali su Udinese rezultatom 2:0 (2:0) u meču 26. kola italijanske Serije A.

Meč je rešen u prvom poluvremenu sa dva gola u razmaku od pet minuta, ali i crvenim kartonom Tomasa Kristensena u 51. minutu.

Prvi gol na meču dao je Retegi u 36. minutu i to je bio potez za TV špice, zaista atraktivan i efektan.

Pet minuta kasnije Bani je, ispostaviće se, postavio konačan rezultat.

Tim Lazara >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Samardžića ostao je sa desetoricom početkom drugog dela, kada je Kristensen isključen. I tu je, praktično, bio kraj.

Udinese do kraja nije ništa prikazao i završio je meč bez "ispaljenog metka".

Đenoa je na 12. poziciji sa 33 osvojena boda, dok je Udinese na 16. mestu na tabeli sa 10 bodova manje.