SUPERLIGA: Spratak sa ivice provalije do boda protiv TSC-a

Izvor: SrbijaDanas.com, 25.Feb.2023, 19:34

Domaći tim ispustio vođstvo od 2:0.

Fudbaleri TSC-a i Spartaka su odigrali nerešeno u utakmici 23. kola Superlige Srbije.

Rezultat je bio 2:2, a zadovoljniji mogu da budu gosti iz Subotice koji su uspeli da nadoknade zaostatak od dva gola. Takođe, ovaj bod je veoma bitan u borbi sa timovima sa začelja tabele.

Na drugoj strani, ekipi Žarka Lazetića je poništen i jedan gol, pa je njihov bod znatno gorčiji.

Domaćin je već u 21. minutu imao >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << prednost od 2:0, zahvaljujući golovima Aranđela Stojkovića i Saše Jovanovića.  uspeo da sačuva taj kapital.

Remi gostima iz Subotice doneo je Luka Bijelović pogocima u 50. i 75. minutu. U drugoj situaciji bio je precizan sa bele tačke, a treba reći da je TSC-u (Petru Ratkovu) u 59. minutu poništen gol