SUPERLIGA SRBIJE: Pukla petarda u derbiju začelja!

Izvor: SrbijaDanas.com, 15.Mar.2019, 21:34   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Odigrana prva utakmica 27. runde.

Bačka je bila ubedljiva u derbiju začelja 27. kola Superlige i savladala Dinamo iz Vranja rezultatom 5:1 (4:0). Gosti su se držali do isključenja desnog beka Vladimira Ilića u 21. minutu, a Bačka je u periodu od 31. do 45. minuta četiri puta tresla mrežu gostiju.

Bejloš je načeo goste, a onda je pogađao Makarić u 35 i 45 minutu. Autogol Pavišića u 43. minutu dokusurio je tim Saše Ćurčića koji je kapitulirao >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << i pred Pantićem u 60. minutu. Posle “petarde” usledio je počasni gol Vranjanaca u poslednjim trenucima meča, a strelac je bio Mitrović iz penala.

Bačka u ovom trenutku ima 25 bodova na 13. poziciji, dok je Dinamo na pretposlednjem 15. mestu sa 19 bodova.

BONUS GALERIJA

Pogledajte kako izgleda nova devojka Nejmara, Leticija Bufoni

Obrigada Brasil 🇧🇷💛💚

A post shared by Leticia Bufoni (@leticiabufoni) on Jan 13, 2019 at 1:35pm PST

@sls Rio Semi Finals Tomorrow 🤘🏻 let’s get it Semi final do Street League Rio começa amanhã! 🤘🏻🇧🇷

A post shared by Leticia Bufoni (@leticiabufoni) on Jan 11, 2019 at 5:00pm PST