SUPERLIGA: Mladost nema lek za Vojvodinu

Izvor: SrbijaDanas.com, 29.Nov.2021, 20:25

Druga pobeda u samo četiri dana.

FK Vojvodina savladala je Mladost iz Lučana (3:1) u poslednjem meču 18. kola.

Lale su tako ubeležile i drugu pobedu nad ovim rivalom u samo nekoliko dana. U četvrtak je bilo 2:0 za Vojvodinu u Lučanima.

Domaći tim je pitanje pobednika rešio već u prvom poluvremenu pošto su dva puta pogađali mrežu gostiju. Golove su postigli Zukić, sa bele tačke, u 31. i Vukadinović samo minut  kasnije.

U nastavku >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << je Mladost je preuzela inicijativu, ali je odbrana Vojvodine delovala veoma dobro u nekoliko situacija.

Ipak su uspeli gosti da smanje prednost preko Jovanovića, da bi Vukadinović zaprečatio pobedu novosadske Stare dame.

Vojvodina je ovom pobedom preskočila Napredak i sad je na četvrtoj poziciji, dok je Mladost na 13. mestu.