STIGLO PRIZNANJE: Bulsi objavili dokumentarac o Toniju Kukoču (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 08.Nov.2021, 20:38

STIGLO PRIZNANJE: Bulsi objavili dokumentarac o Toniju Kukoču (VIDEO)

Snimljen u čast njegovog prijema u Kuću slavnih.

Legendarni hrvatski košarkaš nije imao mnogo prostora u dokumentarnom filmu ''Poslednji ples'' koji se prevashodno odnosi na Majkla Džordana, ali je nekadašnji član Bikova dobio svoj dokumentarac upravo od Čikago Bulsa.

Kukoč je bio važan deo ekipe koja je osvojila tri titule u nizu od 1996. do 1998, bio je njen šesti igrač i jedan od najboljih košarkaša koji je sa klupe za rezerve dobijao minute.
>> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com <<
Bulsi su se odužili Kukoču objavljivanjem dokumentarnog filma povodom njegovog ulaska u Kuću slavnih pod imenom ''The Waiter'' pošto je Kukočev nadimak bio Konobar. Dokumentarac koji su Bulsi objavili traje 38 minuta. Kukoč je 15 sezona proveo u NBA ligi, odigrao 846 mečeva sa prosekom od 11,6 poena, 4,2 skoka i 3,7 asistencija.

Nastavak na SrbijaDanas.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.