Izvor: Sportal.rs, 29.Maj.2011, 03:03 (ažurirano 02.Apr.2020.)
SL: Za početak ubedljiva pobeda
Pobedom u Argentini seniorska odbojkaška reprezentacija Srbije započela je učešće u 22. izdanju Svetske lige. Igrači Igora Kolakovića su u Rozariju u prvoj utakmici 1.
Briljantan start Srbije u Svetskoj ligi
Izvor: S media, 29.Maj.2011
Muška odbojkaška reprezentacija Srbije fantastično je započela novu sezonu u Svetskoj ligi. ..Izabranici selektora Igora Kolakovića savladali su kasno sinoć Argentinu na gostovanju u Rozariju rezultatom 3:0, po setovima 25:14, 25:21, 25:22 i tako na najbolji način najavili visok plasman u sezoni...
SL: Odbojkaši izgubili od Argentine
Izvor: B92, 30.Maj.2011, 02:20
Odbojkaška reprezentacija Srbije poražena je u drugoj utakmici prvog vikenda C grupe Svetske lige...Srbija je u Rozariju izgubila od Argentine sa 3:0, po setovima 25:21, 26:24 i 25:20, posle jednog sata i 21 minuta igre...Izabranici Igora Kolakovića su na startu ovogodišnjeg izdanja elitnog takmičenja...






