SL - Lučancima penal vredan tri boda protiv Vojvodine

Izvor: Sportske.net, 10.Nov.2018, 19:10   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Mladosti pobedili su danas na svom terenu ekipu Vojvodine, u utakmici 16. kola Super lige Srbije.

Jedini pogodak na meču postigao je Aleksandar Pejović u 34. minutu iz penala.

Prethodno je Tumbasević petom u šesnaestercu Vojvodine proigrao Pavlovića, na koga je s leđa startovao Saničanin, a sudija Lazar Lukić dosudio je najstrožu kaznu i pokazao mu žuti karton.

U nadoknadi vremena Vojvodina je ostala i bez isključenog Nikole Antića.
Mladost je upisala sedmu pobedu od početka šampionata i šesta je na tabeli sa 25 bodova, dok je Vojvodina na osmoj poziciji sa četiri boda manje.

Fudbaleri Mladosti u narednom kolu domaćeg šampionata gostuju Radniku, a novosadska ekipa dočekuje Zemun.

Totenhem slavio na "Selhurst parku", Lukin Palas u strmoglavom padu

Izvor: B92, 10.Nov.2018

Fudbaleri Totenhema pobedili su u gostima Kristal palas sa 1:0, u utakmici 12. kola Premijer lige...Jedini gol na meču postigao je Huan Fojt u 66. minutu...On se posle kornera sa leve strane najbolje snašao u gužvi koja se stvorila u kaznenom prostoru i glavom uspeo da ubaci loptu u mrežu gradskog...

Kompletirano 16. kolo Superlige, odlični Napredak nastavio niz! (foto)

Izvor: Sportske.net, 10.Nov.2018

Treća u nizu, ukupno sedma pobeda Kruševljana od početka sezone...Fudbaleri Napretka pobedili su danas na Banjici ekipu Rada sa 2:0, u utakmici 16. kola Super lige Srbije...Golove za Napredak postigli su Aleksa Vukanović u 19. i Miloš Vulić u 42. minutu...Napredak je upisao sedmu pobedu od početka...