UŽIVO: Švajcarska - Ekvador 0:1 (31. minut)! Valensija za radost Ekvadoraca

Izvor: Vesti-online.com, 15.Jun.2014, 19:29   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Golom Enera Valensija u 22. minutu, Ekvador vodi 1:0 protiv Švajcarske u Braziliji u prvom susretu E grupe Svetskog prvenstva.

Reprezentativci Ekvadora ovako se pripremaju za susret sa Švajcarskom

U sastavu Švajcarske nastupaju čak trojica Albanaca sa Kosmeta, Šaćiri, Behrami i Čaka, dok je prva zvezda Ekvadora igrač Mančester Junajteda Valensija.

28. minut - Pokušao je Štoker glavom posle centaršuta Šaćirija, ali pore gola. Švajcarska napada posle primljenog gola.

22. minut - GOOOL - Ener Valensija postiže gol za Ekvador. Centrirao je Ajovi. Loše postavljanje golmana Benalja.

20. minut - Rodigez je šutirao iskosa sa leve strane, ali je golman Ekvadora odbio u kornet. Prvi udarac iz ugla za "sajdžije".

16. minut - Pokušao je Šaćiri, ali je Domingez bio dobro postavljen. Ostaje 0:0.

12. minut - Prvi put je zapretila Švajcarska, ali se Drmić spetljao. Šut Čake, ali iznad gola Ekvadora.

11. minut - Nema uzbuđenja u Braziliji. Igra se na sredini terena, bez prilika za gol.

5. minut - Ekvador više napada u uvodnim trenucima susreta.

2. minut - Ekvador je zapretio preko Kaiseda.

1. minut - Utakmica je počela. Prvi korner za Ekvador već u 15. sekundi.

SASTAVI:

ŠVAJCARSKA: Benaljo, Lihtštajner, Đuru, Von Bergen, Rodrigez, Inler, Behrami, Štoker, Čaka, Šaćiri, Drmić.

EKVADOR: Domingez, Peredes, Guagu, Erazo, Ajovi, Gruezo, Noboa, A. Valensija, Montero, Kaisedo, E. Valensija.
Pogledaj vesti o: Manchester United