Izvor: HotSport.rs, 10.Sep.2017, 23:05   (ažurirano 02.Apr.2020.)

SERIJA A: Napoli do poluvremena bled, a posle tri ‘komada’ Bolonji

Nastavili su Napolitanci sa stoprocentnim učinkom ove sezone.

Ali i čini se da još uvek nisu naišli na pravog rivala.
Prvo je sa rezultatom 3:1 savladana Verona, pa potom istim i Atalanta koja je vodila i pretila, a danas i Bolonja. Opet je postignut isti broj golova, tri, s tim što je Bolonja imala stvarno minimalne šanse da ozbiljnije zapreti Reini.
Za sve se večeras pitao Napoli. Dok je igrao loše, tokom prvog poluvremena, nije bilo golova, ali onda >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs << je usledilo drugo sa tri. Insinje je prvo proigrao Kaljehona za 1:o u 66. minutu, a onda u finišu još dva gola gostiju. I to Mertens i Zjelinski, u razmaku od samo pet minuta.
Nešto ranije je i Torino uspeo da dođe do tri boda, ali tek nakon velikog mučenja. Izabranici Siniše Mihajlovića su u trećem minutu nadoknade utakmice postigli pobedonosni gol, i to nakon što je Adem Ljajić majstorski proigrao Falkea, protiv Beneventa.
ITALIJA 1 – TREĆE KOLO:
Juventus – Kjevo 3:0 (1:0)
(Hetemaj 17 autogol, Iguain 58, Dibala 83)
Verona – Fjorentina 0:5 (0:3)
(Simeone 2, Tero 10pen, Astori 24, Vereu 62, Dijas 89)
Lacio – Milan 4:1 (2:0)
(Imobile 38pen, 43, 48, Luis Alberto 49 – Montolivo 56)
Benevento – Torino 0:1 (0:0)
(Falke 90+3)
Bolonja – Napoli 0:3 (0:0)
(Kaljehon 66, Mertens 83, Zjelinski 88)

Пласман обезедио Sofascore резултати уживо

The post SERIJA A: Napoli do poluvremena bled, a posle tri ‘komada’ Bolonji appeared first on HotSport - Najnovije sportske vesti - Sve na jednom mestu.

Nastavak na HotSport.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta HotSport.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta HotSport.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.