SERIJA A: Juve SRUŠIO Veronu! Vlahović od 60. minuta

Izvor: SrbijaDanas.com, 01.Apr.2023, 23:20

Minimalac za tri boda...

Fudbaleri Juventusa ostvarili su pobedu u 28. kolu Serije A. Ekipa iz Torina je pred svojim navijačima pobedila Veronu sa 1:0 (0:0), a strelac odlučujućeg gola bio je Moize Kin.

Reprezentativac Srbije Dušan Vlahović ušao je u igru u 60. minutu, upravo umesto Kena, dok je još jedan standardan član "orlova", Filip Kostić zaigrao od 65. minuta umesto Kvadrada.

Na drugoj strani nije bilo povređenog Darka Lazovića. Juventus je >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << u 37. minutu preko Danila pogodio stativu, da bi gol odluke videli u 56. minutu.

Manuel Lokateli je sjajno proigrao Kena, on je pravovremeno utrčao i rutinski zatresao mrežu Verone.

Do kraja susreta, po jedna dobra šansa na obe strane.

Prvu je za goste u 83. minutu propustio Filipi Teraćijano, golman Vojićeh Šćensni je odlično reagova, a četiri minuta kasnije nije bio precizan na suprotnoj strani ni Bremer, šutirao je visoko preko gola.

U narednom kolu Juventus 8. aprila godtuje Laciju, dok Verona istog dana dočekuje ekipu Sasuola.