Izvor: SrbijaDanas.com, 20.Apr.2021, 18:55

SERBIA OPEN: Kecmanović jači od PROVALE oblaka i NEZGODNOG Argentinca

Meč trajao više od dva sata.
Miomir Kecmanović plasirao se u drugo kolo Serbia Opena. Srpski as je posle velike borbe i prekida zbog kiše savladao Argentinca Fakunda Banjisa posle dva taj-brejka - 7:6, 7:6. Meč na Dorćolu trajao nešto više od dva sata.
Prvi set je bio prilično izjednačen, oba rivala su na početku sigurno servirala i nisu pružala rivalu priliku za brejk. Prvi priliku da dođe do prednosti imao je Argentinac koji je pri rezultatu 4:4 propustio tri brejk lopte. U finišu seta i Kecmanović je imao svoje šanse, ali je odluka ipak pala u 13 gemu koji je pripao srpskom teniseru.