SELI SE U KATAR: Štoper Vojvodine napustio ”Karađorđe”

Izvor: SrbijaDanas.com, 14.Avg.2023, 15:47

SELI SE U KATAR: Štoper Vojvodine napustio ”Karađorđe”

Nije se očekivalo...

Vojvodina je ostala bez štopera Mamadua Traorea, koji karijeru nastavlja u katarskom Muaiteru, potvrdio je klub sa Karađorđa.

Traore je u Vojvodinu stigao prošlog leta iz redova portugalske Estrele. U međuvremenu je upisao 38 utakmica i dao jedan gol za Novosađane.

Malijac je deveti igrač koji je ovog leta napustio Karađorđe. Pre njega su otišli Uroš Kabić, Mirko Topić, Nemanja Nikolić, Veljko Simić, Nemanja Ljubisavljević, >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << Nikola Simić, Milan Vidakov i Jovan Milošević.

Voša nije dobro startovala sezonu. Ispala je na startu kvalifikacija za Ligu konferencije od Apoel, pretrpela dva poraza od Crvene zvezde i Partizana u Superligi, pa remizirala sa Napretkom u Kruševcu.

BONUS GALERIJA

Pogledajte kako izgleda portparolka FK Vojvodine, Sanja Beba Kužević

Nastavak na SrbijaDanas.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.