Odbojkaši Srbije pobedili Kinu sa 3:1

Izvor: GoSerbia.com, 26.Jun.2010, 14:25   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Odbojkaši Srbije pobedili Kinu sa 3:1

Muška odbojkaška reprezentacija Srbije pobedila je danas sa 3:1 u setovima (23:25, 25:22, 25:16 i 25:16) ekipu Kine u prvoj utakmici četvrtog vikenda Grupe B Svetske lige.

Nastavak na GoSerbia.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Odbojkaši Srbije pobedili Kinu

Izvor: Beta, 27.Jun.2010, 13:49

BEOGRAD, 27. juna 2010. (Beta) - Odbojkaška reprezentacija Srbije pobedila je u nedelju Kinu u Luoheu sa 3:2 (21:25, 25:23, 25:17, 21:25, 15:11), u drugoj utakmici četvrtog vikenda Svetske lige...Utakmica je odigrana pred oko 5.000 gledalaca...Naredni meč Srbije će igrati u Novom Sadu 2. jula sa...

Nastavak na Beta...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta GoSerbia.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta GoSerbia.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.