Ruski fudbaleri konačno obradovali Putina

Izvor: Vesti-online.com, 17.Jun.2017, 21:10   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ruski fudbaleri konačno obradovali Putina

Fudbaleri Rusije pobedili su Novi Zeland 2:0 u meču prvog kola grupe A na Kupu konfederacija, takmičenju koje je predigra Mundijala naredne godine.

Rusi su poveli autogolom Boksala u 31. minutu, a konačan rezultat postavio je Smolov u 69. minutu.

Meč je odigran na velelepnom stadionu u Sankt Peterburgu, vrednom 750.000.000 evra, pred oko 65.000 gledalaca. Meču je prisustvao i predsednik Rusije Vladimir Putin, koji je meč posmatrao u društvu čelnika FIFA Đanija Infantina.

Nastavak na Vesti-online.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.