Izvor: B92, 30.Dec.2018, 14:35 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Ronaldo ide u Dubai na dodelu nagrada "Global Soker"
Napadač Juventusa Kristijano Ronaldo potvrdio je da će se pojaviti u Dubaiju na ceremonijni dodele nagrada "Global Soker" za igrača godine.
Kristijano će biti jedan od glavnih kandidata za laskavu titulu, a konkurenti su mu Francuzi, Kilijan Mbape iz Pari Sen Žermena i Antoan Grizman, napadač Atletika.
Portugalac je pet puta dobijao priznanje, a u Dubai će doći i predsednik FIFA Đani Infantino, selektor Francuske Didije Dešan, te bivši reprezentativci Brazila, >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Ronaldo i Ronaldinjo.
Nagrade "Global Soker" dodeljuje se već desetu godinu. Zanimljivo je da se Ronaldo nije pojavljivao na dodelama priznanja u organizaciji FIFA i magazina "Frans fudbal".
Oba priznanja osvojio je Kristijanov bivši klupski kolega, fudbaler Reala Luka Modrić.
Kada je reč o Ronaldu, treba reći i da je proglašen igračem godine u anketi italijanskog sportskog dnevnika "Tutosport".
Ronaldo ide u Dubai na dodjelu nagrada "Global Soker"
Izvor: Nezavisne Novine, 30.Dec.2018
Napadač Juventusa Kristijano Ronaldo potvrdio je da će se pojaviti u Dubaiju na ceremonijni dodjele nagrada "Global Soker" za igrača godine.











